Október 31-én bezár a debreceni menekülttábor – írja a 4024.hu az Együtt Országos Politikai Tanácsának tagjára hivatkozva. Rutz Tamás azt közölte a portállal, hogy a tábor dolgozóinak már hivatalosan bejelentették az október végi bezárást.Ismert, Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter múlt csütörtökön, a 23. kormányinfón lengette be, hogy hamarosan bezárhat a debreceni menekülttábor. Ezt azzal magyarázta, hogy jelenleg alig van ellátásra szoruló migráns.A bevándorlásról szóló aktuális percről percre tudósításunkat itt olvashatja.
Október 31-én bezár a debreceni menekülttábor?
Az október utolsó napján való bezárást a 4024.hu írta meg az Együtt egyik politikusára hivatkozva.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!