
Hétfőn kezdődik az érettségi + videó
Júniusban lesznek a szóbelik.
A körülbelül háromméteres festmény Leonardo da Vinci Az utolsó vacsora című remekművét utánozza oly módon, hogy Jézus ezúttal egy fekete ember. Ezt az oltár felett helyezik majd el, úgy, hogy eltakarja az ott – még szombatig látható – Szűz Mária a gyermekkel című képet. A Black Lives Matter iránti szolidaritást jelképező fekete Jézussal kapcsolatban dr. Jeffrey John tiszteletes, a Szent Albans dékánja azt mondta: „Az egyház nincs olyan helyzetben, hogy az igazságosságról faji vagy egyéb alapokról prédikáljon.” A fekete Jézust ábrázoló képet Lorna May Wadsworth festette meg, aki Krisztust a jamaicai születésű Tafari Hinds modellről mintázta meg. Szerinte az ő ábrázolása ugyanolyan pontos, mint a hagyományos Jézus-ábrázolások.
Júniusban lesznek a szóbelik.
Magyar Péter ellen több, őt érintő bűncselekmény miatt is nyomoznak a hatóságok, a telefonlopási ügye miatt pedig csak a mentelmi joga védi egyelőre az ítélettől.
Forgalmi és közlekedési információk csütörtökön délelőtt.
Két éve vezették be az új bérleteket.
„Amíg tart a háború és folytatódnak a szankciók, addig Európa és benne Magyarország fizeti meg a háború árát!”
Mélyütést kapott a Barcelona, Flick legnagyobb kedvence összetört
Örömhír az autósoknak: egy napig bírd ki tankolás nélkül!
Itt tart az Európai Unió: nyíltan hirdeti, hogy meg tudja kerülni Magyarországot az egyik legfontosabb döntésben
Ennek a 4 csillagjegynek a legmagasabb az IQ-ja! Te köztük vagy?
Erre várt a világ: megszületett a megállapodás Amerika és Ukrajna között – ez egyértelmű üzenet Putyinnak
Egy lábujj és kegyetlen bírói döntés miatt siránkoznak a Barcelona–Inter után
Lamine Yamal elkápráztatta Haalandot és az Inter edzőjét is
Hansi Flick egy szót sem szólt a játékosaihoz, elmondta, hogy miért nem + videó
Ronnie O’Sullivan elképesztő kunszttal zárta le a vergődését
Eredményt hirdettek, íme a legnépszerűbb magyar rock zenekar
Futótűzént terjed a neten Szabó Tímea legújabb agymenése
Júniusban lesznek a szóbelik.
Magyar Péter ellen több, őt érintő bűncselekmény miatt is nyomoznak a hatóságok, a telefonlopási ügye miatt pedig csak a mentelmi joga védi egyelőre az ítélettől.
Forgalmi és közlekedési információk csütörtökön délelőtt.
Két éve vezették be az új bérleteket.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.