– Mit tudna jobban csinálni, mint Orbán Viktor? – ezt a kérdést tették fel angol nyelven a mai napon az Innovációs és Technológiai Minisztériumban tárgyaló Karácsony Gergelynek.
A főpolgármester ezúttal sem méltatta válaszra a kérdezőt.
A videót készítőről ezúttal nem derült ki, hogy csak trollkodott-e, mint a legutóbb Bohár Dániel, aki a Pesti TV riportereként próbálta szóra bírni idegen nyelven a városvezetőt. Emlékezetes: a legutóbbi alkalommal Karácsony Gergely futólépésben hagyta ott a neki kérdéseket angol nyelven feltevő Bohárt, akit akkor biztonsági őrök tartottak vissza.
Ezúttal a szolgálati autó jelentett biztos menedéket a főpolgármester számára.
Karácsony Gergelyről egyre több minden derül ki egyetemi oktatói tevékenységével kapcsolatban. Korábban nem létező nyelvvizsgájával is kampányolt, legutóbb pedig egykori főnöke, a Corvinus rektora mondta el, hogy el kellett bocsátania az állásából az akkor már aktívan politizáló oktatót.