Ferenc pápa örömmel látogatna ismét Magyarországra

A szentatya örömmel emlékezik vissza a szeptemberben Budapesten tett látogatására.

Magyar Nemzet
Forrás: MTI2021. 12. 15. 15:52
FERENC ppa
Budapest, 2021. szeptember 12. Ferenc ppa (k) az 52. Nemzetkzi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) zrmisje eltt a budapesti Kodly Krndnl 2021. szeptember 12-n. A kongresszust lezr gynevezett statio orbis szentmise hagyomnyosan a katolikus rendezvnysorozat legnneplyesebb esemnye. MTI/Vasvri Tams Fotó: Vasvári Tamás
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Borítókép: Ferenc pápa (középen) az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) zárómiséje előtt a budapesti Kodály köröndnél 2021. szeptember 12-n. A kongresszust lezáró úgynevezett statio orbis szentmise hagyományosan a katolikus rendezvénysorozat legünnepélyesebb eseménye

(Fotó: MTI/Vasvári Tamás)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.