Varga Judit: A társadalmat védi az új büntetőjogi szigorítás
A Parlament döntött az életellenes bűncselekmények miatt kiszabott büntetések esetén a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségének kizárásáról.
A Parlament döntött az életellenes bűncselekmények miatt kiszabott büntetések esetén a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségének kizárásáról.

Börtönkártérítések, iskolai szegregáció, feltételes szabadságra bocsátás: márciusban indul az ezeket a témákat is tartalmazó új nemzeti konzultáció – mondta a kormányszóvivő a Hír TV-ben.
Ma kezdődik a Fidesz kihelyezett frakcióülése Balatonfüreden. A tanácskozáson felszólal Orbán Viktor miniszterelnök, aki a kormány előtt álló feladatokról tájékoztatja a képviselőket.
Varga Judit közölte: a győri gyermekgyilkosságot követően elrendelt vizsgálat eredménye nyomán az a javaslatuk, hogy ne lehessen feltételes szabadságra bocsátani olyan elítéltet, aki más életére tört.
A Szegedi Törvényszék helybenhagyta a bv-bírónak az emberölés és rongálás bűntette miatt 17 év szabadságvesztéssel sújtott elítélt feltételes szabadságra bocsátásáról hozott döntését.
A büntetés-végrehajtási törvény előírásainak megfelelően a bíróság 2021-ben újra megvizsgálja a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségét.



A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Magyar Péter és a Tisza Párt közvetlen veszélyt jelent a magyarok, a magyar fiatalok életére.

A Tisza Párt egyre látványosabban áll ki az illegális bevándorlás legalizálása mellett.

A rendőrök kiállnak a kollégáik mellett.

Jön az ónos eső, figyelmeztet az építésügyi és közlekedési miniszter tizedik helyzetjelentésében.

Az amerikai elnök szerint saját morálja szab gátat a katonai beavatkozásnak.

Az országban lekapcsolták az internetet.

A miniszterelnök politikai igazgatója Európa és Magyarország jövőjéről is beszélt.

A várkapitánynak most a kard helyett hólapátot kellett ragadnia.

Imre Bence és Bánhidi Bence után újabb játékosért aggódhatunk az Eb előtt. Chema Rodríguez is értékelt.

Győrben játszottunk egy héttel a lengyelek elleni Eb-nyitány előtt, a román csapat nem jelentett gondot a magyaroknak.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.