A ZTE elsőként dobott a piacra olyan okostelefont, amely kijelző alá épített szelfikamerával rendelkezett. Köztudott azonban, hogy a rivális gyártók is dolgoznak ezen a megoldáson, de eddig nem értek el olyan képminőséget, hogy élesben is bevessék a technológiát.

Fotó: YOUTUBE.COM / UNBOX THERAPY
A jelentések szerint fordulóponthoz érkeztünk, a mindig jól értesült Ice Universe iparági forrásai szerint ugyanis az idei évben a Samsung, a Xiaomi, az Oppo, a Vivo, a ZTE és a Meizu is olyan okostelefonokat dobnak majd piacra, amelybe már kijelző alá épített szelfikamerát szerelnek.
Az új modellekre az év második felében lehet számítani. A Samsung és az Oppo összehajtható mobilokban használhatja először a technológiát, a Xiaomi pedig a Mi Mix 4-ben.
A teljes cikket ITT olvashatja tovább.