Ismét Bugacon rendezi meg a Magyar Turán Szövetség augusztus 13-a és 15-e között a VI. Ősök Napját – tudatták a szervezők az MTI-vel.

Hajszálon múlt a tragédia: a rendőrök előbb értek oda, mint a vonat
Ismét Bugacon rendezi meg a Magyar Turán Szövetség augusztus 13-a és 15-e között a VI. Ősök Napját – tudatták a szervezők az MTI-vel.
A kétévente megrendezett ünnep a magyar ősöknek és a magyar történelem nagy alakjainak állít emléket. Az Ősök Napja mára olyan összekötő kapoccsá vált, amely az egész Kárpát-medencei magyarságot egyesíteni tudja – írják.
A Kárpát-medence legnagyobb hagyományőrző ünnepségére a szervezők tradicionális seregszemlével, harci bemutatókkal, lovas versenyekkel és lovas vetélkedőkkel, íjász programokkal, a magyar, hun, avar örökséget bemutató kiállításokkal, illetve népzenei és magyar táltos-zenei rendezvényekkel készülnek. Emellett hatalmas jurtatábor épül, kézműves bemutatók és vásár, gyermekprogramok és tudományos ismeretterjesztő előadások színesítik majd a kínálatot.
A részletes program a kurultaj.hu, az osoknapja.hu, valamint facebook.com/kurultaj oldalakon lesz olvasható.
Tudta, hogy a túrázás jövedelmező is lehet?
Ha szívesen járunk túrázni, és nem áll tőlünk távol a fényképek és videók készítése, akár azt is elérhetjük, hogy kedvenc hobbink a családi kasszát is kiegészítse egy kicsit.
A túrázás remek szabadidős tevékenység, és meglehetősen kevesen gondolnak rá pénzkereseti lehetőségként. Pedig ha kellően tapasztaltak vagyunk, sok időt töltünk az erdőben, ráadásul még a fényképek, videók készítésében is örömünket leljük, akkor nem elképzelhetetlen, hogy kiegészítsük a fizetésünket.
Az első lépés egy Instagram-, Facebook- vagy Youtube-fiók létrehozása.
Mindhárom felület nagyon kedvelt a közösségi médiában, és ha érdekes, változatos tartalmat állítunk elő, hamar elkezdhetjük gyarapítani a túrázás iránt érdeklődő követőtáborunkat. Értékes tartalomnak számít egy jó fénykép, túrabeszámoló, összevágott videó a legutóbbi utunkról.
Hajszálon múlt a tragédia: a rendőrök előbb értek oda, mint a vonat
Rövid idő alatt sok fiatal tűnt el ebben a vármegyében
Hajdú Péternek fakadt ki a rákból gyógyult magyar híresség: „Ezek undorító férgek!”
Debreceni akkumulátorgyár építésének leállítása: megszólaltak a kínaiak, hivatalosan is kiderült az igazság a CATL beruházásáról – ez történik valójában
Soha ne aludj így a hőségben, nagy baj lehet belőle
Mi, nagyvárosi progresszívek egy országban élünk pár millió agyatlan tufával – de semmi baj, tufa testvérek, mutatjuk, merre van az előre!
Komoly kihívás előtt áll Dobrev Klára
Felejtsd el a 10 000 lépést – a japán gyaloglással még többet fogyhatsz
Magyar Péter nyomdokain: a balos humorista női mivoltában sértegette Szentkirályi Alexandrát + videók
Ilyen pofont még sosem kapott Djokovics, félbeszakadt az Alcaraz elleni meccse
Hatalmas balhé várható a Budapest Pride miatt szombaton
Elképed, ha megtudja, mit lehet mérni a szennyvízben a covidon kívül
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.