Majláth Sándor alezredes elmondta: a 4-es főúton Szolnoknál, Surjánynál, Fegyverneknél, és Karcagnál van félpályás útlezárás.
A megyebeli demonstrálók ugyancsak elzárva tartják a fél útpályát a 33-as főúton Tiszafürednél, a 32-es főúton Jászberénynél, a 31-es főúton Jászapátinál, és a 46-os főúton Mezőtúrnál.
A félpályás útlezárásoknál összesen 53 rendőr biztosítja a váltakozó irányú forgalmat.
A rendőrség illetékese közölte: a bejelentések szerint a hétvégén Jászberény és Karcag kivételével hat helyszínen is az utakra vonulnak a gazdák.
Agrárdemonstráció Jász-Nagykun-Szolnok megyében
Jász-Nagykun-Szolnok megye közútjaira az országos agrárdemonstráció ötödik napján nyolc helyszínre 229 mezőgazdasági termelő vonult fel 191 gépjárművel, többségében munkagépekkel – tájékoztatta pénteken az MTI-t a megyei rendőr-főkapitányság közrendvédelmi osztály vezetője.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!