A Google volt igazgatóját nevezték ki az Apple élére

Arthur Levinsont nevezték ki a világ egyik legértékesebb technológiai cége, az Apple élére.

2011. 11. 16. 14:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Levinson a biotechnológiai fejlesztésekkel foglalkozó Genentech cég elnöke, míg az Apple igazgatótanácsának már tizenegy éve tagja. „Az Apple mindig arra törekszik, hogy folyamatosan megújítsa önmagát – nagyon büszke vagyok arra, hogy ennek részese lehetek” – mondta az új elnök.

Már nagyon várták az új elnök személyének bejelentését, hiszen sokan attól tartanak, hogy a Jobs-éra után az igazgatótanácsnak nagyobb befolyása lehet a cég mindennapi működésére. Steve Jobs ugyanis szeretett mindenről tudni, s minden egyes döntésben részt venni. A másik társalapító, Tim Cook, akit nemrég neveztek ki elnök-vezérigazgatónak, magasztalta Levinson munkásságát, s kiemelte, hogy „belátása és vezetési képességei hihetetlenül értékesek” az Apple számára.

Természetesen Robert Igerről is jó véleménnyel van Cook: Iger „tökéletesen illeszkedik” az Apple filozófiájába, s azon tapasztalatai, melyeket egy olyan cég élén szerzett, mint a Disney – mely a kreatív tartalmakat tökéletesen ötvözi az új technológiákkal – értékes lehet az Apple számára.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.