Frédéric Oudéa, a Société Générale elnöke a szakszervezetetekkel folytatott keddi találkozóján annyit közölt, hogy „több száz” munkahelyet számol fel a bank Franciaországban. „Frédéric Oudéa eléggé pesszimista képet vázolt fel az általános helyzetről és a 2012-es perspektíváról, majd megszorítási csomagot jelentett be” – mondta a megbeszélés után Michel Marchet szakszervezeti vezető.
A Société Générale az egyik legnagyobb francia bank, és az adósságválságnak az egyik leginkább kitett pénzintézet. Világszerte 160 ezer embert foglalkoztat, ebből 40 ezret Franciaországban.














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!