A svájci frank árfolyama 251,01 forint a keddi 253 forint után. A dollár szerda délután 220,96 forint volt, szemben az előző napi 224 forinttal, a japán jen árfolyama pedig 2,83 forint a keddi 2,87 körüli jegyzésekkel szemben. A forint szerdai erősödése az euróövezeti befektetői hangulat javulásának tulajdonítható, éppen úgy, mint ahogy a hét végén és a magyarországi kereskedési szünetben a hét első két napján elszenvedett veszteségei is.
Péntek este az eurót 303 forinton, a svájci frankot 248 forinton, a dollárt 214 forinton, a japán jent 2,83 forinton jegyezték. Görögország kedden a múlt heti uniós válságrendezési döntést népszavazásra bocsátó bejelentéssel sokkolta az euróövezeti rendezésére lassan már berendezkedő piacokat.
Az euró árfolyama kedden 1,385 dollárról 1,365 dollárra zuhant, szerdán viszont már erősödött, délután négy órakor 1,378 dolláron állt az eurójegyzés. A szerdai legmagasabb euró árfolyam 1,382 dollár volt

Csillagjegyek, akiknek csodás nyaruk lesz