Minimálisan változott a forint árfolyama

A forint árfolyama minimálisan mozdult el kedden kora este az euróhoz és a svájci frankhoz viszonyítva a délutánhoz képest a devizapiacon.

NT
2011. 11. 22. 17:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az euró jegyzése 306,46 forint volt 18 óra körül, miután délután négykor 306,54 forinton állt. Reggel az eurót 305,65 forinton, hétfőn késő este 305,15 forinton jegyezték – ez 0,39 százalékos forintgyengülés az euróhoz viszonyítva. A forint a múlt év vége óta az euróval szemben 10,23 százalékkal gyengült.

A svájci frank röviddel 18 óra után 247,75 forintot, délután négykor 248,24 forintot, kedden reggel 247,16 forintot ért.

A dollár 227,13 forintra erősödött a hétfő esti 226,20 forintról (+0,37 százalék). A dollár árfolyama a múlt év vége óta 10,00 százalékkal emelkedett a forinthoz képest.

Az euró kedden 18 óra körül 0,05 százalékkal 4,4636 zlotyra erősödött, és 0,34 százalékkal 25,486 cseh koronára gyengült hétfő estéhez képest.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.