Csütörtök reggel a forint átmenetileg gyengült, euróban 315, svájci frankban 254 feletti jegyzéseket ért el, majd korrigált.
Az eurót csütörtök délelőtt fél tizenegykor 313,82 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben a szerda délutáni 313,60 forint után.
A svájci frankot 252,70 forinton jegyzik 353,13 forint után, a dollár jegyzése 232,68 forint 232,53 forinttal szemben, a japán jen 3,0238 forintra erősödött a szerda délutáni 3,0160 forintról.
Stabil a forint
Csütörtök délelőtt stabilan őrizte előző esti árfolyamát a forint.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!