A Hungexpo Zrt. tájékoztatása szerint az eddigi regisztrációs adatok alapján a budapesti cardiográfus világkongresszus nagy siker lesz az európai szakmai szövetség számára, mert jó eséllyel több mint 10 százalékkal meghaladja a résztvevők száma a korábbi évek rendezvényeit.
A cardiográfusok kongresszusához ezúttal is kiállítás kapcsolódik, amelyen a szakterület eszközeit és termékeit gyártó cégek mutatkoznak be újdonságaikkal – tájékoztatott a Hungexpo Zrt.
A rendezvényszervező cég az idén már több nagyszabású szakmai kongresszust, konferenciát szervezett, amelyekre a világ 102 országából érkeztek résztvevők, és számuk meghaladta a 15 ezret. Tavasszal az ICT Proposers’ Day és a TETRA információtechnológiai világkongresszus, ősszel pedig az EFNS neurológus-konferenciának volt helyszíne a Budapesti Vásárközpont.
Szakmai csúcs: hatalmas eseménynek ad otthont Magyarország
A Cardiográfusok Európai Szövetsége a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban tartja meg éves konferenciáját.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!