130 millió tonnával visszaeshet az orosz kőolaj-kitermelés

Amennyiben nem tesznek semmit, a jelenlegi évi 500 millió tonnáról 370 millió tonnára eshet vissza az olajkitermelés az országban.

2012. 06. 21. 9:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hangsúlyozta, amennyiben nem tesznek semmit, a jelenlegi évi 500 millió tonnáról 370 millió tonnára eshet vissza az olajkitermelés az országban. Ezért a kormánynak olyan feltételeket kell teremtenie, amelyek ösztönzik a befektetéseket az új lelőhelyek feltárásába – tette hozzá.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.