Óriási bővítést hajt végre a Budapest Airport

Több mint ezer parkolóhellyel bővíti a Budapest Airport a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér parkolókapacitását – közölte a ferihegyi légikikötő üzemeltetője szerdán az MTI-vel.

MTI
2016. 04. 28. 20:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A közlés szerint 2016 nyarától a szabadidős célból utazók már három árkategóriájú hosszú távú parkolási lehetőség közül választhatnak. Reptéri adatok szerint tavaly több mint egymillió utas hagyta az autóját a parkolókban, és egyre nagyobb az igény a szolgáltatás iránt.

A kétmillió eurós beruházással a Holiday parkoló 278, a Holiday plus pedig 177 hellyel bővül, és építenek egy 600 férőhelyes részt is.

Jelezték, hogy a repülőtér minden hosszú távú parkolója kamerával, rendszámfelismeréssel és extra biztosítással védett terület. A fejlesztés során több fizetőautomatát és poggyászkocsi-állomást is telepítenek.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.