Mészáros Lőrincék megint elvittek egy felújítást

A felújítás után 80 kilométeres sebességgel közlekedhetnek a vonatok Földvár–Kaposvár között.

MNO
2016. 05. 03. 10:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő (NIF) Zrt. által nyilvánosságra hozott közbeszerzési értesítőből az derült ki, hogy a Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester érdekeltségébe tartozó felcsúti R-Kord Kft., a Swietelsky Kft. és a V-Híd Zrt. vonul föl Fonyód és Kaposvár között is – írja a Somogy megyei portál.

A Sonline korábban beszámolt róla, hogy a beruházás összértéke nettó 72,3 milliárd forint, de ez húszmilliárd forinttal több, mint amennyit eredetileg terveztek rá a 300 milliárdos Balaton-fejlesztési keret részeként. A NIF korábban azt mondta, hogy Mészáros Lőrincéké volt a legolcsóbb ajánlat.

A felújítás után 80 kilométeres sebességgel közlekedhetnek a vonatok.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.