A polgármester szerint az arcfelismerő rendszer segítségével megállapították, hogy egy Kínából hazatért, koronavírus-fertőzéssel diagnosztizált és kórházba küldött kínai nő lakótársa – akinek karantént írtak elő – megszegte a lakhelyelhagyási tilalmat, jelentette a távirati iroda.
A vírusnak mindeközben két újabb halottja van Iránban, ahol ezzel négyre nőtt az áldozatok száma. Libanon tegnap jelentette az első megbetegedést. Tegnap az olasz hatóságok arról számoltak be, hogy két újabb embernél is megerősítették a Covid–19-fertőzést, őket karanténba helyezték.






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!