„Társadalmi és gazdasági kizsákmányolás zajlik Franciaországban”

Bár nem tűnik biztatónak a sárgamellényes mozgalom jövője Franciaországban, a járványhelyzetben tartott első párizsi demonstrációjukon a felvonulók továbbra is kifogásolták Emmanuel Macron elnök szerintük elitista politikáját. A szombati megmozdulás ezúttal csak kis mértékben eredményezett erőszakot, de a rendőrök így is több száz embert dugtak rács mögé.

Magyar Nemzet
2020. 09. 13. 10:37
A yellow vest protester holds a French flag as he faces French riot police during a march in Paris, Saturday, Sept. 12, 2020. Activists relaunched France's yellow vest movement Saturday after the disruptive demonstrations against Emmanuel Macron's presidency and perceived elitism tapered off during the coronavirus pandemic.(AP Photo/Michel Euler) Fotó: Michel Euler Forrás: AFP
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.