Kapaszkodjanak meg! Nem ez volt Csintalan szerepléseinek a mélypontja. Nagyon úgy tűnik, hogy mára már teljesen elveszítette a realitásérzékét.
A szocialista politikus azt mondta a Klikk TV-ben, hogy az Európai Néppártnak és Manfred Wébernek is van súlya, és amit mond, annak van jelentősége a magyar közvélemény számára, nem úgy, mint annak, hogy Orbán mit beszélt Trumppal.
Tehát Csintalan szerint a magyarfóbiás, Orbán-gyűlölő Manfred Webernek nagyobb súlya van, mint a volt amerikai elnöknek, aki jelenleg is harcban áll azért, hogy ismét ő legyen a világ elsőszámú hatalmának a vezetője.
No komment...
Csintalan egyébként érdekes pályaívet tudhat magáénak. Pilhál György remekül tűzte a tolla hegyére korábban a köpönyegforgatásait. Mint írta, a KISZ-évek után az MSZMP-ben, majd a szociáldemokratáknál kavart. Némi szakszervezeti ügyeskedés után az MSZP-t nézte ki magának, pár évvel később már ő volt a párt ügyvezető alelnöke. Horn Gyula győzelme hallatán bukfencet vetett a Hősök terén, ettől nyomban népi hős lett, munkásszülők parasztgyereke. 2002-ig tartott a proletárszerep – ekkor ráébredt, hogy ő valójában szolid polgár. Innentől kezdve Orbán-hívő (2005-től már betelefonálós műsort vezet a Hír TV-ben). 2015-ben átpártolt az O1G-zős Simicskához, aki ekkortájt a Jobbikot patronálta. Majd ismét az MSZP következett a sorban.





























Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!