Kiesett Mandula és Sávolt is

2002. 06. 24. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egyéniben a főtábla első fordulójának mérkőzéseit rendezték tegnap Wimbledonban az angol nyílt teniszbajnokságon. A hölgyeknél a 3. helyen kiemelt amerikai Jennifer Capriati és Serena Williams (2.) is biztosan jutott tovább. A férfiak mezőnyében a 2. helyen rangsorolt orosz Marat Szafin, a 3. kiemelt, amerikai Andre Agassi, illetve Pete Sampras (6.) három játszmában nyert. A magyarok közül Sávolt Attila és Mandula Petra is búcsúzott.
Érdekesebb eredmények, 1. forduló. Női egyes: Schiavone (olasz)–Mandula 6:4, 6:3; S. Williams (amerikai, 2.)–Dominikovic (ausztrál) 6:1, 6:1; Capriati (amerikai, 3.)–Husarova (szlovák) 6:1, 6:4; Testud (francia, 8.)–Barna (német) 6:7, 6:4, 6:1; Hantuchova (szlovák, 11.)–Valero (spanyol) 6:3, 6:2. Férfi egyes: Cowan (brit)–Sávolt 6:7, 6:3, 6:3, 6:3; Enqvist (svéd, 14.)–Parmar (brit) 6:1, 6:4, 6:4; Agassi (amerikai, 3.)–Levy (izraeli) 6:0, 6:4, 6:4; Szafin (orosz, 2.)–Pioline (francia) 7:6, 6:2, 6:3; Sampras (amerikai, 6.)–Lee (brit) 6:3, 7:6, 6:3.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.