Nagy közönségsikere volt a Club Aliga jachtkikötőjében a 3. Dreher strandvízilabda-bajnokság fináléjának. A legjobbnak járó egymillió forintért az Avanglion és a Budatours csapata csapott össze a Balaton vizében. Nem volt akármilyen rangadó, hiszen az Avanglionban olyan (el)ismert pólósok szerepeltek, mint Sugár, Gombos, Takács, Pelle, Regős, Binder és Bereczki, igaz a Budatours is klasszisokat vonultatott föl (Märcz, Vincze B., Tóth F., Bíró Attila).
A döntőben az Avanglion volt a jobb, hatalmas küzdelemben győzött. A csapat az első szettet 6-3-ra megnyerte, a másodikat 6-3-ra elvesztette, hogy aztán a döntő játszmában 5-5 után érje el azt a gólt, amely a végső győzelmet jelentette számára. Meglehetően ritka dolog, hogy egyetlenegy lövés egymillió forintot érjen, de most, Binder Szabolcs esetében ez volt a helyzet.
A harmadik hely a Körkutyák együttesé lett, míg a negyedik helyen a Drink Team végzett.
Binder egymillió forintos lövése
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!