Francia–olasz döntő lesz

T e n i s z

MTI
2004. 09. 18. 19:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Miként várható volt, az 50 ezer dollár összdíjazású, Hungarian Open-tornán a Római Teniszakadémián francia–olasz döntő lesz egyesben, amely ma 11 órakor kezdődik. A férfi páros fináléját az argentin Brzezicki, Delfino duó nyerte. Egyes, elődöntő: Stéphane Robert (francia)–Ignacio Gonzalez King (argentin) 6:0, 6:3 Alessio di Mauro (olasz)–Francesco Aldi (olasz) 1:6, 6:2, 6:1.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.