Hajnal: Karlsruhe
Hajnal Tamás a német Bundesliga élvonalába feljutott Karlsruhe labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását. A válogatott középpályás három évre szóló szerződést kötött a klubbal, amely 450 ezer eurót fizetett érte. Hajnal a most véget ért szezonban a szintén másodosztályú 1. FC Kaiserslautern futballistája volt, ott 32 mérkőzésen – hét találata mellett – 11 gólpasszt adott, s ezzel a csapat legeredményesebb előkészítőjének bizonyult. (MTI)
Fehérvári siker
A labdarúgó NB I 29. fordulójának tegnapi mérkőzésén: Újpest– Fehérvár 0-2. A forduló zárómérkőzését a Győr és az MTK ma 18 órakor játssza. (MN)
Vissza Debrecenbe
Két korábbi labdarúgója, Éger László és Kerekes Zsombor is a bajnok Debrecen rendelkezésére állhat a következő szezonban. Előbbinek lejárt a kölcsönszerződése Spanyolországban az Ejidónál, utóbbival pedig nem hosszabbította meg a kontraktust holland csapata, a Willem II Tilburg. (MN)
Marad a büntetés
A Sport Állandó Választott Bíróságának döntése értelmében a labdarúgó NB II-ben szereplő Haladás nem kapja vissza az MLSZ által tőle levont 11 pontot. Az együttest azután büntette meg a szövetség tavaly októberben, hogy három bajnokiján jogosulatlanul szerepeltette Dallos Gábort. (MTI)
Puskás-emléktábla
Weinek Leonárd, Budapest XIV. kerületének polgármestere emléktáblát avatott fel a tavaly november 17-én elhunyt legendás labdarúgó, Puskás Ferenc egykori házánál, a Columbus utcában. (MTI)
Olasz szakasz
A Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny kilencedik szakasza Reggio Emilia és Lido di Camaiore között 177 km-en az olasz Napolitano sprintgyőzelmével ért véget. Az összetettben továbbra is az olasz Pinotti áll az élen. Bodrogi László tegnap a 63. helyen ért célba, összetettben 93. (MTI)
Bajnokok blogja
A Pegazus Sport Tours Kft. elindította olimpiai blogját, amelyen a Peking Szurkolói Klub olimpiai bajnokainak életébe pillanthatnak bele a kíváncsi olvasók. A http://olimpia2008. freeblog.hu címen elérhető fórum az olimpiai utazást népszerűsítő rendezvények kulisszatitkait tárja fel és gyűjti csokorba a legemlékezetesebb perceket. Az ötletgazdák bíznak benne, hogy idővel a klub 22 olimpiai bajnoka is szerkesztőjévé válik az oldalnak, és az olvasók is megosztják véleményüket, tapasztalatukat. A blog az olimpia alatt a magyar szurkolók, utazók szálláshelyéről, a Peking Szurkolói Táborból is jelentkezik. (MN)
Ukrajna megfenyegette Magyarországot
