Babossal elbánt egy névtelen lengyel leány

Babos Tímea kikapott csütörtökön a selejtező második fordulójában, így nem jutott fel a 128-as főtáblára a francia nyílt teniszbajnokságon, Párizsban.

BuL
2013. 05. 23. 14:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Roland Garros honlapja szerint a világranglistán 100. magyar játékos két szettben maradt alul a lengyel Paula Kaniával (221.) szemben. A főtáblára jutáshoz három mérkőzést kell nyerni.

A főtáblás küzdelmek vasárnap rajtolnak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.