Hamarosan visszatér Lekics és Radicsevics

A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata bankettel zárta le eddigi legsikeresebb szezonját.

TK
2013. 05. 28. 9:11
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tripla aranyérmes együttes minden tagja megkapta a BL-aranyérem kicsinyített, nyakláncra akasztható medálváltozatát, így minden nap maguknál tarthatják a becses emléket.

A két búcsúzó játékos, Jovanka Radicsevics és Andrea Lekics egy iparművész által készített egyedi szobrot kapott a klubtól, és a vidám napokra emlékezve a csapat minden tagjáról készült karikatúrát is hazavihettek. Az érzelmes búcsú sem maradt el: a lányok legemlékezetesebb győri pillanataiból készült klipet, amely a Rúzsa Magdi által előadott szerb dalra, az Adiora készült, ismét megkönnyezték a távozók. Merthogy a nap végén tényleg, végleg elbúcsúzott mindenki, Lekics és Radicsevics pedig összecsomagolt, és kedden költöznek is haza – Győrben legközelebb már ellenfélként láthatjuk őket viszont.

A következő szezon előtt ugyanis rangos felkészülési tornát rendez a Győri Audi ETO KC, amelyre meghívást kapott a Vardar Szkopje is, soraiban a két most távozó légióssal. „Augusztusban találkozunk" – ígérte meg többeknek is Lekics a búcsúzkodáskor, de azért mindenki jobban örült volna egy ETO-mezes viszontlátásnak.

Az este végére Herr Orsolya is meglepetéssel készült, aki cukrász barátaival egy valóságos tortacsodát vonultatott fel: a tortán minden játékos képe szerepelt 1-1 BL-aranyéremmel, a torta tetejére pedig a BL-trófea cukorból készült változata került.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.