Gattuso visszatér Olaszországba

A játékosként világbajnok Gennaro Gattuso lesz az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalából kiesett Palermo új vezetőedzője.

BL
2013. 06. 03. 21:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ezt Maurizio Zamparini, a klub elnöke jelentette be hétfőn. A 35 éves Gattuso tavaly nyáron 13 év után távozott az AC Milantól, és a Vanczák Vilmost is foglalkoztató svájci Sionba szerződött. Itt a szezon közben már játékos-edzőként tevékenykedett, de mindössze 13 mérkőzésen irányította az együttest.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.