Így verte a Roma az Intert

Hetedik mérkőzésén is győzött a listavezető AS Roma az olasz labdarúgó-bajnokságban, gólkülönbsége 20–1.

SZN
2013. 10. 06. 10:01

A hetedik fordulót a negyedik helyen kezdő Inter szintén veretlen volt, négy győzelem mellé két döntetlent gyűjtött be, a Roma azonban ezen az estén sokkal eredményesebben futballozott, három gólt szerzett, miközben egyet sem kapott. Így a gólkülönbsége immár 20:1.

Az első két gólt a Roma legendája, Francesco Totti szerezte, a 18., majd büntetőből a 40. percben is betalált. A szünet előtt jött még Florenzi, így már a félidőben kialakult a végeredmény. A 79. percben a római Balzarettit még kiállította a játékvezető.