Újrajátszás jöhet Kiessling fantomgólja után?

Hétfőn tárgyal a Német Labdarúgó Szövetség a Hoffenheim–Bayer Leverkusen mérkőzésen esett „fantomgólról”.

WL
2013. 10. 22. 18:20

A meccset a vendégek nyerték 2-1-re úgy, hogy a 70. percben Stefan Kiessling fejese – a televíziós felvételek szerint – az oldalhálón keresztül jutott a kapuba, a bíró mégis gólt ítélt. Ezzel lett 2-0, aztán a Hoffenheim – amely a 83. percben büntetőt rontott – a 88. percben szépített, ám végül nem tudott pontot szerezni.

A hoffenheimiek hivatalosan tiltakoztak a DFB-nél, és azt szeretnék elérni, hogy újrajátsszák a találkozót. A Bundesligában volt már hasonló „fantomgól”, 1994-ben a Bayern München szerzett ilyet a Nürnberg ellen, és azt a mérkőzést újrajátszották.