Égés a vb-szereplés, lányaink csak kapták a pofont

Mivel a férfiaknál a nemzetközi szövetség (AIBA) nehezen magyarázható módon idén nem rendezett világversenyt, mondhatjuk, hogy az amatőr ökölvívás legnagyobb 2014-es viadalának a héten Dél-Koreában véget ért női vb számított. S ha csak az itt elért eredményekből indulunk ki, akkor a honi boksz régen teljesített ilyen rosszul.

Deák Zsigmond
2014. 11. 28. 1:11
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A jobbak közül a kétszeres vb- és négyszeres Eb-győztes Kovács Mária még nem vonul vissza, sőt: lefogyna az olimpián szereplő 75 kilóra, ezt tenné a korosztályos világbajnok Szatmári Petra is, akinek most információink szerint edzőgondokkal is szembe kell néznie. Csötönyi Sándor, a hazai szövetség elnöke érdeklődésünkre generációváltást és kick-boxos hölgyek bevonását szorgalmazta, utóbbiak mesterével, Zrínyi Miklóssal már egyeztetett is. Aki már csak neve miatt is segíthetne kitörni e szorult helyzetből.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.