Igazi birodalmi csörte volt a francia–német

Fordulatos mérkőzésen játszott döntetlent az esélyesebb francia válogatott a pont nélküli némettel a zágrábi középdöntőn.

MNO
2014. 12. 16. 21:00

Második középdöntős meccsét sem tudta megnyerni a francia női kézilabda-válogatott Zágrábban az Európa-bajnokságon: a kékek a németek ellen a mérkőzés nagy részében futottak az eredmény után, és az utolsó percben hetesből tudták 24–24-re alakítani az állást.

A csoportban, amelyben nagy a tolongás, az első két csapat az elődöntőbe jut, a harmadik az 5. helyért játszhat.

NŐI KÉZILABDA-EB
KÖZÉPDÖNTŐ, II. CSOPORT
Németország–Franciaország 24–24 (13–10)
KORÁBBAN
Svédország–Szlovákia 31–22 (17–11)
Ld: Gulldén 9, Oden 5, Agren, Helleberg, Hagman, A-M. Johansson 3-3, ill. Szarková 7, Rajnohová 5, Sukenniková 3
Hollandia–Montenegró 27–31 (13–15)
Ld: Polman 8, Van der Heijden 5, Groot 4, ill. K. Bulatovics 10, Petrovics 6, Radicsevics, Jovanovics 4-4