Juhász Janka ezüstérmet szerzett Bakuban

A magyar úszó csupán 22 századmásodperccel maradt le a győztestől.

2015. 06. 25. 16:13

A magyar úszó, aki remekül hajrázott, 16:40.39 perc alatt teljesítette a távot, és csupán 22 századmásodperccel maradt le a győztestől.

Rajta kívül még ketten úszhattak a magyarok közül a csütörtöki döntőkben: Sós Dániel (2:02.76 p) negyedik lett 200 méter vegyesen, Tekauer Márk (2:01.23) pedig nyolcadik 200 méter pillangón.

Juhász a magyar küldöttség 18. érmét szerezte az Európa Játékokon, ahol ez volt a második magyar úszóérem. Szerdán Bonecz Boglárka nyert bronzot 200 méter pillangón.