Egyszerre célkeresztben nála az érettségi és az olimpia

Tavaly májusban a müncheni sportlövő-világkupán a légpuskások versenyében elért hatodik helyével Mészáros Eszter 17 évesen hatalmas meglepetésre olimpiai kvótát is szerzett. Idén februárban még a koronavírus-járvány kitörése előtt a wroclawi légfegyveres Eb-n Pekler Zalánnal aranyérmes lett a junior puskások vegyes páros számában, egyéniben pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel. A gödöllői Török Ignác Gimnázium tanulója jövőre egyszerre készül majd a tokiói ötkarikás játékokra és az érettségire.

Forrás: hunshooting.hu2020. 06. 03. 14:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.