II. Erzsébet lemondta múlt héten a COP26 éghajlatváltozási csúcstalálkozón való személyes részvételét, mert pihennie kell, de küldött egy hosszabb videoüzenetet, amiben ő is kifejtette a véleményét a Föld megóvásáról.
Harry herceget még saját nagyanyja, II. Erzsébet is képmutatónak tartja
A brit uralkodó a környezetvédelemről tartott beszédet, amiből egyértelműen kiderült, hogy képmutatónak tartja a sussexi herceg munkásságát – írja a Ripost.

A brit uralkodó elmondta, hogy nagy büszkeséggel tölti el az, ahogy Károly herceg és Vilmos herceg folytatják azt a környezetvédelmi harcot, amit évtizedeken át Fülöp herceg vívott.
A beszédből azonban kimaradt Harry herceg, miközben ő úton-útfélen szintén a természet megóvásáról és a bolygónk megmentéséről papol. Csak közben a tettei nem igazolják a szavait.
Ahogy a Ripost cikkében olvasható, folyamatosan magángéppel utazgatnak Meghannal, míg Vilmosék leginkább menetrend szerinti járatokkal, dízel- és benzines autóik vannak, miközben a királyi családban szinte mindenki elektromosra váltott már. Emellett a sussexi hercegi pár nemrég befektetett egy olyan vállalatba, ami olajjal és földgázzal is kereskedik, vagyis nem pont a környezet megóvása az üzleti profiljuk.
Ezen tények miatt rengetegen tartják képmutatónak Harry környezettudatos mondandóját, és a jelek szerint hasonló véleményen van róla tulajdon nagyanyja is.
Az eredeti cikk ITT olvasható.
Borítókép: MTI/EPA/Neil Hall
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

„Telefonozott az úszómester” – megszólalt a Palatinus tragédia szemtanúja

Orbán Viktor úgy helyretette a baloldali politikust, ahogy még senki + videó

Vér folyik az ereiben, hajlékony, és olyan mintha élne a 2100 éves kínai múmia

Tényleg kezd elszabadulni a pokol: Moszkva is állást foglalt, vérfagyasztó üzenetet küldött Izraelnek

A fél internet Pintér Tibor új videoklipjén röhög: "Ő ezt nem érzi gáznak?"

Csak erős idegzetűeknek! - Megrázó videó terjed a közösségi médiában + videó

Vérfürdő volt hajnalban Izraelben, Irán senkit nem kímélt

DVTK: pénteken érkezhet az Újpest csatára, Edomwonyi távozik – NS-infó

A VAR sem mentette meg a Real Madridot az óriási égéstől Xabi Alonso első meccsén

Putyin Európa megtámadásáról beszélt

Húsz kilométeres dugó van az M1-esen, az M7-esről nem lehet lehajtani egy ponton

Már több millióan látták az ibizai balhé videóját: McGregor kiütése a szórakozóhelyen!