A Reuters által idézett ABC amerikai hírtelevíziós beszámoló szerint Raszmi al-Sannak hétfői őrizetbe vétele után elismerte, hogy a múlt nyáron Észak-Virginiában két hónapon át egy lakásban lakott Navaf al-Hazmival és Hani Handzsurral. Hazmi és Handzsur azok között szerepel, akik a feltételezések szerint az amerikai védelmi minisztériumnak vezették az American Airlines légitársaság egyik repülőgépét, a 64 utason kívül még 125 ember halálát okozva.
Handzsur és két másik gépeltérítő jogosítványán ugyanaz a virginai cím szerepelt. Az amerikai Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) szerint al-Sannak, akire lejárt vízuma miatt figyeltek fel a hatóságok, sokkal többet tudhat a gépeltérítőkről, mint amit a nyomozóknak eddig sikerült kideríteniük.
Ítéletidő pusztít az Egyesült Államokban + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!