Januárban csökkent az ipari termelés

Az ipari termelés volumene a szezonálisan és munkanaptényezővel kiigazított index alapján az idén januárban az előző hónaphoz képest 1 százalékkal csökkent, a tavaly januárihoz viszonyítva pedig - munkanaptényezővel korrigálva 6,5 százalékkal nőtt - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) pénteken az előzetes adatok alapján

MNO
2003. 03. 07. 10:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kiigazítatlan adatok szerint a termelés a 2002. januári szinthez képest 4,7 százalékkal emelkedett. A részletes adatok közzététele március 14-én várható.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.