Késések, elterelések a budapest-szolnoki vasútvonalon

Változatlanul késésekre kell számítani a Budapest és Szolnok közti vasútvonalon, egy csütörtökön elromlott vasúti biztosító berendezés miatt - jelenti a HavariaPress.

MNO
2003. 05. 23. 6:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A biztosító berendezés még délután egy óra körül hibásodott meg Vecsés és Üllő között, kábelzárlat miatt. Emiatt a vonatok jelentős késéssel közlekedtek ezen a szakaszon, előfordultak már két órás késések is. A MÁV szakemberei eredetileg azt remélték, hogy délután öt körül végeznek a meghibásodott berendezés javításával. A hibát azonban még péntek reggelre sem sikerült elhárítani. A pénteki napon ezért néhány vonatot erről a szakaszról Újszász felé terelnek el, az Albertirsáról és Pilisről induló helyi személyvonatokat pedig egyelőre nem indítják el. A távolsági gyors- és személyvonatok viszont a hiba kiküszöböléséig Szolnok és Budapest között minden állomáson és megállóhelyen megállnak. A forgalom várhatóan péntek délelőtt, a helyreállítást követően normalizálódhat majd ezen a vonalszakaszon.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.