A Fővárosi Bíróság nyomoz Katalin bírónő ügyében

Akár legfőbb ügyészig is eljuthat a tv2 Katalin bírónő című sorozatának keddi műsorával kapcsolatos botrány. A Fővárosi Bíróság Büntető Kollégiuma ugyanis azt vizsgálja, hogy a műsor nem egy, jelenleg is tárgyalás alatt álló perből merítette a hét elején bemutatott témáját.

MNO
2004. 02. 01. 14:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kérdéses műsorban egy nemi erőszakos bűncselekményt dolgozott fel a szerkesztőség, és egy ehhez nagyon hasonló eset folyik jelenleg a bíróság tárgyalóasztala előtt is.

Rechnitzer Tamás, a műsor főszerkesztője a Színes Mai Lap kérdésére elmondta, hogy a műsorban a hazánkban és külföldön megtörtént eseteket dolgozzák fel, olyan lezárt aktákat, amelyek bárki számára hozzáférhetőek.

A műsorban több helyütt is elhangzik, hogy amennyiben eseteink kapcsán bárki hasonlóságot vél felfedezni egy-egy valós élethelyzettel vagy szereplővel, az csak a véletlen műve lehet. Bár a bűncselekmények típusai sajnos sokszor megyegyeznek – mondta a főszerkesztő a napilapnak adott telefoninterjújában – adta hírül a tv2.hu.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.