A WBC egy éve vesztette el azt a kártérítési pert, melynek értelmében ki kellett volna fizetnie 30,6 millió dollár kártérítést Graciano Rocchigianinak, továbbá hivatalosan is el kellett volna ismernie félnehézsúlyú bajnokának az 1998 és 2000 közti időszakra. A világszervezet azért kapta a létét is veszélybe sodró büntetést, mert 1998-ban elvette Graciano Rocchigianitól a megszerzett félnehézsúlyú bajnoki címet, s visszaadta Roy Jones Jr.-nak, aki korábban egy nehézsúlyú meccs kedvéért mondott le róla.
Rockyt – utólag – úgy tájékoztatta erről a WBC vezetősége, hogy a Michael Nunn elleni összecsapás csak az ideiglenes címért zajlott le. Ezt az érvelést – jogosan – nem fogadta el a német öklöző, és beperelte a világszervezetet. Az ítélethirdetés után csődvédelemért folyamodott a szervezet vezetése, de úgy látszik, hogy ez sem hozott megoldást a bajok orvoslására – adta hírül a profibox.hu.
A darts-vb legjobb meccsét és szettjét hozta Van Veen és Anderson elődöntője + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!