Íjászat: magyarok a középmezőnyben

A középmezőnyben végeztek a magyar versenyzők a brüsszeli pályaíjász Európa-bajnokság olimpiai kategóriában.

MNO
2004. 05. 20. 15:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Balázs Petra a 38., Stréhli Ildikó pedig a 64. helyet érte el. A két lány holnap is lőállásba áll, ám Stréhli az első helyezettel lő kieséses párbajt, így nem sok esélye van a továbbjutásra, míg Balázs Petra egy jó kezdéssel már a legjobb 32-be lőheti magát.

A férfiak olimpiai versenyszámában Ondrik Tibor a 82. lett, az ő holnapi indulása így még kérdéses. A női csigás kategóriában Tóth Gabriella a 42., Czabán Leonóra a 43., Süle Gabriella pedig a 44. helyet szerezte meg. A férfiaknál Vásári Róbert a 28., Kis László az 59. lett. (WestelPress/uno.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.