Nincs áram Budapest négy kerületében

Budapest négy kerülete maradt áram nélkül csütörtökön kora reggel Budapesten. A HavariaPress úgy tudja, az Elektromos Művek három alállomása - a népligeti, a kispesti és a Csarnok téri - került ki az áramellátásból.

MNO
2004. 05. 20. 6:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az áramszünet érinti az V., a VIII., a XIX. kerületet és a X. kerület nagy részét is. Az áramkimaradás a kapacitások átcsoportosítása miatt Észak-Pesten is okoz fennakadásokat. Meg nem erősített információk szerint egy trafóházban bekövetkezett robbanás miatt kifolyt olaj okozott zárlatot. A hiba kijavítása hosszabb időt vehet igénybe.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.