A tüzet pénteken reggel 5 óra előtt néhány perccel jelezték Kiskunhalasról, a Kötönyi úti Levi's gyárból, ahol egy 20 négyzetméteres festőhelyiség égett a benne lévő gépekkel és ruhaáruval együtt. A tűzoltók III. kiemelt készültségi fokozatban indultak a helyszínre, ugyanis a festőkabin melletti helyiségben nagy mennyiségű ruha, és hordókban tárolt, a festéshez használt vegyi anyagok is voltak, amelyeket fenyegetett a tűz.
Az első egységek kiérkezésekor azonban kiderült, hogy meg tudják fékezni a lángok tovaterjedését, ezért 5 jármű és 18 tűzoltó maradt a helyszínen, a segítő erőket pedig visszafordították. A tüzet mintegy 20 perc alatt sikerült eloltani, de a festőkabin teljesen kiégett. A kár pontos összegét még vizsgálják, de az már látszik, hogy milliós nagyságrendűre rúg. Az elsődleges tűzvizsgálat eredménye szerint a lángokat egy meghibásodott elszívó- berendezés okozhatta. A tűzben senki sem sérült meg.
Von der Leyen az újévi köszöntőjéből sem tudta kihagyni Ukrajna támogatását















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!