Visszavonják az utcabútortendert?

Ma tárgyal a fővárosi utcabútortender esetleges kijavításáról és visszavonásáról a Főpolgármesteri Kabinetértekezlet. Kupper András, a Fidesz fővárosi frakciójának vezetője szerint a főváros gondjait kellene elsősorban orvosolni, nem a külföldiek érdekét szolgáló utcabútorok telepítését szorgalmazni.

MNO
2004. 05. 24. 10:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ma tárgyal a fővárosi utcabútortender esetleges kijavításáról és visszavonásáról a Főpolgármesteri Kabinetértekezlet. Bőhm András, a városházi SZDSZ-frakció vezetője szerint ha vannak formai és jogi hibái a tendernek, pártja támogatja, hogy ezeket kijavítva egy új pályázati anyagot terjesszenek a Fővárosi Közgyűlés elé.

Kupper András fideszes frakcióvezető szkeptikus az újabb kormánypárti részvétellel zajló egyeztetéssel szemben. A tender részleteit ismerve annak csak külföldi cégek felelhetnek meg, a 40 napos határidőt ugyanis csak úgy lehet teljesíteni, ha konkrét katalógust mellékelnek hozzá – mondta a HírTv-nek Kupper András.

A Fidesz szerint előre eldöntötték, ki nyer és szerzi meg a több mint 100 milliárd forintos nyereséget hozó reklámfelületek jogát. Az ezer sebből vérző főváros gondjait kellene elsősorban orvosolni, és nem a külföldiek érdekét szolgáló utcabútorok telepítését szorgalmazni – hangsúlyozta az ellenzéki politikus.

(Hírtv.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.