Ha a szocialisták nyerik a június 13-i EP-választást, akkor az MSZP és a Medgyessy-kormány mindent megtesz azért, hogy ne legyen népszavazás a kórházprivatizációról, és eladják a kórházakat – jelentette ki a Munkáspárt elnöke. Hozzátette: követelik a posták bezárásának leállítását a kistelepüléseken.
Thürmer Gyula kijelentette, ellenzik, hogy a kistelepüléseken bezárják az iskolákat, leállítsák a Volán-buszok közlekedését. A mezőgazdaság helyzetével kapcsolatban elmondta: a kormány nem a magyar termelőket támogatja.
A MIÉP szerint 25 százalékos lesz a részvételi arány az európai parlamenti választásokon.
Csurka István, a párt elnöke szerint nagy az érdektelenség az EP-választás iránt, miután az emberek nemigen tudják, miről is van szó. Hozzátette: kampányukban a föld elvesztését, a nettó befizetést és a magyar függetlenség elvesztését emelik ki. (MTV Teletext)
Itt a virsliszezon, szilveszterkor több fogy, mint az évben máskor














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!