A hajdúsági megyeszékhely rendőrei egy hét végi autólopás nyomozása során jutottak el az illegális autóbontóhoz. A kapitányságra még szombaton jelentették be, hogy elloptak egy Volkswagen Golfot, amelyet tulajdonosa a Böszörményi utcán állított le. A nyomozás során beszerzett adatok és információk alapján, egy kedden megtartott akció keretében rábukkantak az eltulajdonított Golfra, mellyel vezetője épp egy autóbontóhoz igyekezett.
A városi nyomozók éppen akkor ütöttek rajta a személyautón, amikor sofőrje egy Lándzsa utcai ház udvarára akart beparkolni. Az egyenruhások ezért alaposan szétnéztek a kérdéses ingatlanon is, ahol megállapították, hogy az egyik melléképületében egy illegálisan működtetett szerelőműhely található. A házkutatás eredményeképpen több tucatnyi autóalkatrészt sikerült lefoglalni, melyek feltehetően bűncselekmény elkövetésből származtak. A rendőrség vizsgálatot indított a lefoglalt tárgyak eredetének megállapítására, valamint annak felderítésére, hogy pontosan milyen szándékkal hordták az ellopott gépjárműveket a műhelybe. A rendőrök két huszonéves férfit őrizetbe is vettek, velük szemben egyelőre lopás miatt indult büntetőeljárás.
Kilenc évet töltött a Fradinál, most távozik a klub meghatározó egyénisége















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!