Michael Schumacher, Loeb és Rossi egymás ellen?

Az idény végén esedékes, méltán népszerű Bajnokok Tornája szervezői bejelentették, hogy megállapodtak a hatszoros világbajnok Michael Schumacherrel, aki részt vesz a rendezvényen, sőt, megküzd a ralivilágbajnoki pontverseny éllovasával, Sebastien Loebbel.

MNO
2004. 07. 31. 19:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A német és a francia pilóta egy-egy jól felkészített raliautóval rajtol a párhuzamos pályás viadalon, amelyet az idén a Kanári-szigetek helyet a párizsi Stade de France-ban tartanak meg. A két világnagyság várhatóan szembekerül Valentino Rossival (ha a MotoGP olasz sztárja elfogadja a meghívást), és várhatóan jönnek sztárok az amerikai Nascar-sorozatból is. Az eseményre december 4-én kerül sor. (NSO)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.