Milliós kárt okozott az áramtolvaj

Csaknem egymilliós értékű áramlopás miatt indított nyomozást a rendőrség a Kiskunságban – tudta meg a HavariaPress. Az esetre a Dél-Magyarországi Áramszolgáltató Vállalat közelmúltban, Petőfiszálláson tartott ellenőrzése derített fényt.

MNO
2004. 07. 06. 8:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A vizsgálat eddigi megállapításai szerint az áramtolvaj már több hónapja, illetéktelen lekötéssel, a villanyórát kikerülve jutott hozzá az áramhoz egy kiskunsági tanyánál. Az áramlopással a szolgáltatót mintegy 900 ezer forintos kár érte. Az ügyben a kiskunfélegyházi rendőrkapitányság rendelt el nyomozást, egyelőre ismeretlen tettes ellen.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.