Nem közlekedik két villamos- és egy trolijárat a fővárosban

Két villamos és egy trolijárat sem közlekedik Pesten, miután egy munkagép leszakított egy felsővezetéket az Orczy tér környékén.

MNO
2004. 07. 22. 13:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 24-es és a 28-as villamosok, illetve a 83-as trolik forgalmát csütörtökön délután, két óra körül kellett korlátozni. A forgalmas józsefvárosi csomópont közelében egy munkagép markolókanala akadt bele a villamos felsővezetékbe.

A baleset következtében zárlat, s annak nyomán kisebb tűz is keletkezett, ám az végül magától megszűnt. Mivel azonban egy tartóoszlop is megbillent az eset következtében, ami a járműforgalmat veszélyeztette, a BKV ideiglenesen leállította a három járat közlekedését.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.