A rendőrségre csütörtökön jelentette be a Fejér megyei település egyik lakója, hogy légpuskával lőtték meg a kiskutyáját. Mint kiderült, a bejelentő kiengedte a kutyáját, amely bement a szomszédos udvarra, ám ott a gazda ezt nem tolerálta kellőképpen. Emiatt a szomszéd légpuskájával rálőtt az állatra.
A kutya az állatorvosi vélemény szerint könnyű sérülést szenvedett, a lövöldöző férfival szemben ennek ellenére lőfegyverrel kapcsolatos szabálysértés és állatkínzás miatt is eljárás indult. A rendőrök az elkövetéshez használt lőfegyvert elkobozták a gyanúsítottól.
Napi sudoku















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!