Az országos terjesztésű újságok többsége címlapon számol be Janics szombati fényes győzelmeiről, emlékeztetve arra, hogy az egykori neves jugoszláv kajakos, Milan Janics leánya az előző olimpián egyesben negyedik volt jugoszláv színekben, de Sydney után oda ment, ahol „jobbak a feltételek a felkészüléshez.”
„A mi aranyunk Magyarországhoz ment” – írja a Politika. „A mi Natasánk, az arany magyar” – közli ugyancsak címlapján a Blic, emlékeztetve arra, hogy az Athénban brillírozó sportolónő az előző ötkarikás játékok után képtelen volt szponzort szerezni és az edzéshez szükséges feltételeket megteremteni magának, ezért kénytelen volt a jugoszláv állampolgárságot felcserélni a magyarra.
Forrás: Dunántúli Napló
A Liverpool BL-győztese szerint nagy a baj, két klasszisát is eladhatja a klub















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!